ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Koller nejspíš přestoupí do ruské Samary

Velikost textu:

Moskva - Fotbalový útočník Jan Koller by mohl posílit kádr ruského klubu Křídla sovětů Samara. V novém působišti už prý dokonce podepsal smlouvu, což ale hráčův agent Pavel Paska popřel, zájem Samary však potvrdil televizi Nova.

Jan Koller
Jan Koller

Koller už má prý za sebou i lékařskou prohlídku a k týmu Křídla sovětů by se mohl připojit v tomto týdnu. "Právě odlétáme s Honzou do Samary k dalšímu jednání o smlouvě. Rusové mu nabízejí lukrativní kontrakt na rok a půl," uvedl Paska, podle něhož ale není Samara jediným uchazečem o Kollerovy služby. O Kollera se totiž zajímá i anglický Birmingham a pražská Sparta. Jeho příchod do letenského klubu je podle Pasky nepravděpodobný.

Sparťanský generální manažer Jozef Chovanec přitom ještě dnes odpoledne naznačil, že případné angažování vysokého útočníka je stále ve hře. "Náš zájem o Honzu trvá. Nechtěli jsme příliš agresivně vstupovat během Eura do jednání. Teď může vzniknout další prostor a my se znovu můžeme vrátit k jednáním," řekl novinářům Chovanec.

Samara by byla pro Kollera šestým zahraničním klubem. Předtím působil v Lokerenu, Anderlechtu Brusel, Dortmundu, Monaku a naposledy Norimberku, odkud dnes do Sparty přestoupil brankář Jaromír Blažek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.