ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Podle Brücknera jsou Portugalci dobře čitelní

Velikost textu:
aktualizováno 10. 6. 2008 18:29

Ženeva (Švýcarsko) - Hra portugalských fotbalistů je hodně čitelná, míní trenér české reprezentace Karel Brückner. Tímto názorem prý nedává najevo, že by jeho svěřenci mohli soupeře jednoduše přehrát, ale spíše oceňuje vysokou kvalitu portugalského mužstva. "Proto bych v tom neviděl žádnou velkou výhodu," řekl kouč na dnešní tiskové konferenci v Ženevě. Podle Brücknera nemá cenu soustředit pozornost jen na hvězdu Manchesteru United Christiana Ronalda. "V ofenzivě mají celou řadu dalších kvalitních fotbalistů," uvedl.

Trenér fotbalové reprezentace Karel Brückner
Trenér fotbalové reprezentace Karel Brückner

Český trenér potvrdil, že sestavu oproti prvnímu duelu se Švýcarskem pozmění. "Je pravděpodobně, že bude několik změn," zopakoval svá pondělní slova, ale stejně jako v Seefeldu ani trochu nenaznačil, kteří hráči na hřiště nevyběhnou a kdo je nahradí.

Možností má prý dostatek, vybírat může z kompletní třiadvacetičlenné nominace. "Všichni hráči jsou v pořádku a díky výhře v prvním zápase i dostatečně psychicky odpočatí. Utkání nás sice stálo hodně sil, ale rychle jsme zregenerovali," pochvaloval si trenér.

Středeční souboj druhého a třetího týmu z minulého evropského šampionátu začíná v 18:00 a bude ho řídit řecký rozhodčí Kypros Vassaras.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.