ČTsport

ČTsport
úterý 16. října 2018 Havel

Zloději řádili přímo v rakouském Seefeldu - okradli jednoho z fotbalistů

Velikost textu:
aktualizováno 10. 6. 2008 20:05

Vídeň/Seefeld (Rakousko) - Jeden z českých fotbalových reprezentantů byl okraden v seefeldském hotelu Dorint, kde se národní tým připravuje na zápasy mistrovství Evropy. K incidentu došlo v noci na sobotu, kdy už se český tým přesunul do Basileje na utkání se Švýcarskem.

V tomto hotelu našli příbytek čeští fotbalisté
V tomto hotelu našli příbytek čeští fotbalisté

Mluvčí zvláštního policejního střediska v Innsbrucku, jež bylo zřízeno pro záležitosti související s evropským šampionátem, dnes potvrdil, že bylo podáno trestní oznámení, které se nyní vyšetřuje. "Jednomu z hráčů se měl ztratit menší finanční obnos." Vedení reprezentace neoznámilo, kterému hráči vznikla škoda. Peníze však již dostal zpátky.

Mluvčí reprezentace Lukáš Tuček nejprve ČTK řekl, že o krádeži nemá žádné informace. V podvečer pak pro Českou televizi uvedl: "Je pravda, že během našeho pobytu v Basileji se ztratila částka v hodnotě tří vstupenek první kategorie na zápas Česká republika - Švýcarsko." Po návratu z utkání v Basileji a zjištění krádeže byla v hotelu zpřísněna bezpečnostní opatření a došlo k personálním změnám v bezpečnostní službě. "Finanční hotovost byla vrácena v plné výši," uvedla česká výprava.

Německá tisková agentura DPA napsala, že celá záležitost byla držena v tajnosti, aby se nenarušila koncentrace svěřenců Karla Brücknera na druhý zápas skupiny A s Portugalskem. Ten se uskuteční ve středu v Ženevě, kam dnes reprezentace přiletěla speciálem z Innsbrucku.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.