ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Na lavičku Slavie prý usedne Rada

Velikost textu:
aktualizováno 3. 5. 2012 20:22

Praha - Fotbalisty Slavie by měl od nového sezony vést bývalý trenér české reprezentace Petr Rada. Podle serveru iSport.cz už nynější teplický kouč podepsal s majitelem vršovického klubu Alešem Řebíčkem smlouvu a po skončení tohoto ročníku by měl na postu hlavního trenéra vystřídat Martina Poustku. Slavia informaci nepotvrdila. Ani teplický klub o možném odchodu Rady prý nic netuší.

Petr Rada
Petr Rada

"Ve hře je několik variant, jméno prozradíme až po skončení tohoto ligového ročníku, případně poté, až bude podepsaný kontrakt," řekla mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

Rada má v Teplicích smlouvu do konce této sezony, v ní je ale zahrnuta ještě roční opce. Vedení severočeského klubu momentálně otázku možné změny na trenérském postu neřeší. "Nevíme absolutně nic o tom, že by pan Rada měl odejít jinam. Nic nám nenaznačil on, nekontaktoval nás nikdo z jiného klubu," řekl mluvčí Teplic Petr Heidenreich.

Třiapadesátiletý Rada momentálně vede Teplice, kam se vrátil po konci minulé sezony z Liberce. Předtím trénoval Jablonec, dvakrát Teplice a v začátcích své trenérské kariéry také Slavii, ve které jako hlavní kouč dokončil sezonu 1997/98. Dlouho dělal asistenta reprezentace a v letech 2008 až 2009 byl hlavním trenérem národního týmu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.