Touchdown

Liverpool prohrál po vlastním gólu s Fulhamem

Liverpool - Fotbalisté Liverpoolu nezvládli generálku na finále Anglického poháru proti Chelsea a v dohrávce 34. kola ligy prohráli na domácím hřišti 0:1 s Fulhamem. Výsledek stanovil už v páté minutě vlastní gól slovenského reprezentanta Martina Škrtela.

Trenér Liverpoolu Kenny Dalglish
zdroj: ISIFA

Liverpool před vlastními diváky opakovaně selhal. Gól nedal ani při předchozím domácím utkání proti West Bromwichi (0:1) a ze čtyř posledních duelů na Anfield Road získal jediný bod.

Fulham se po výhře na osmý Liverpool bodově dotáhl. Pro domácí tým byl zápas přípravou na sobotní finále FA Cupu proti Chelsea na londýnském stadionu Wembley.

Vlastní gól rozhodoval o rozdělení bodů i v druhém dnešním utkání, ve kterém Everton remizoval 1:1 na hřišti Stoke. Těsně před přestávkou poslal míč do sítě své branky domácí Peter Crouch, po změně stran zařídil nerozhodný výsledek Cameron Jerome.