ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Komňacký po sezoně opustí lavičku Jablonce

Velikost textu:

Jablonec nad Nisou – Trenér František Komňacký opustí po sezoně fotbalisty Jablonce. Hráčům to oznámil po nedělním ligovém utkáním s Hradcem Králové, který Jablonec vyhrál 2:0. Komňacký tak opustí jabloneckou lavičku po pětiletém angažmá. Nabídku odjinud prý zatím nemá. 

Odstupující jablonecký trenér František Komňacký
Odstupující jablonecký trenér František Komňacký

"Dnes (v neděli) jsem hráčům oznámil, že jsme se s vedením klubu dohodli, že naši vzájemnou spolupráci po sezoně ukončíme," řekl Komňacký v rozhovoru pro Českou televizi. "V tomto okamžiku nemám jinou nabídku. Ale samozřejmě bych rád od 1. července někde pracoval. Snad se najde klub, který bude mít podobné ambice jako já," dodal trenér momentálně sedmého týmu tabulky.      

Šedesátiletý Komňacký působí v Jablonci od roku 2007, kdy v průběhu podzimu vystřídal Luboše Kozla. V sezoně 2009/10 vybojoval s týmem historické druhé místo v lize a také postup do finále poháru, v němž Severočeši podlehli Plzni.   

V roce 2004 získal titul s Baníkem Ostrava, působil také v ruském Rostovu, v Žilině, Púchovu a Ružomberoku a také v Drnovicích, Zlínu, Slovácku či Poštorné. V české lize má odtrénováno 223 zápasů, z nichž 102 vyhrál a 65 prohrál. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.