ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Kadlece napadli v Německu fanoušci a zlomili mu nos

Velikost textu:

Kolín nad Rýnem - Českého fotbalistu Michala Kadlece z Leverkusenu napadli v sobotu před diskotékou v Kolíně nad Rýnem dva fanoušci tamního klubu. Sedmadvacetiletý reprezentační obránce má zlomený nos a čeká ho operace.

Michal Kadlec (vpravo) za Leverkusen
Michal Kadlec (vpravo) za Leverkusen

Kadlec na diskotéku se spoluhráči vyrazil po sobotní ligové výhře 1:0 nad Hoffenheimem. "Dva fanoušci Kolína mě nejdřív uráželi a pak jsem najednou dostal ránu," řekl český fotbalista. "Okamžitě mi z nosu začala téct krev, byl jsem v šoku a přítelkyně taky. Něco takového se mi ještě nestalo. V Kolíně ani doma v Česku," dodal.

Český reprezentant se v Kolíně v pondělí podrobí operaci a doufá, že ho zranění nepřipraví o zbylá dvě kola německé ligy. Leverkusen čeká v sobotu domácí zápas s Hannoverem a sezonu zakončí na hřišti Norimberku. "Když to půjde, chtěl bych proti Hannoveru nastoupit s maskou," prohlásil Kadlec.

Policie oba chuligány obvinila z napadení. Není to zdaleka poprvé, co se příznivci Kolína nad Rýnem postarali v Německu o problémy. Nedávno napadli dlažebními kostkami a posléze i vytlačili ze silnice autobus s příznivci Mönchengladbachu. Před tím zase házeli na fanoušky Schalke během zápasu kelímky s výkaly.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.