ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Zlomenou nohou v krajském přeboru se zabývá policie

Velikost textu:

Olomouc - Fauly samozřejmě nejsou jen záležitostí vrcholového fotbalu. Šlapáky a kosy kolují i po nižších soutěžích, které bývají zvláště kvůli korupčnímu bujení leckdy označovány jako džungle. Zda je to i případ utkání mezi Sokolem Ústí a SK Loštice, nyní prošetřuje policie. Jeden z fotbalistů hostujícího týmu tam totiž protihráči zlomil nohu.

Fotbalové utkání
Fotbalové utkání

Hráč SK Loštice chtěl ve druhé půli odkopnout míč, ale kopl přitom do staršího protihráče takovým způsobem, že mu způsobil otevřenou zlomeninu bérce. Informuje o tom agentura Mediafax. "Prověřujeme, zda nedošlo ke spáchání trestného činu," uvedla policie. Domácí fotbalista byl převezen do fakultní nemocnice v Olomouci, kde ho ještě týž den, tedy v neděli, operovali.

Podle serveru fotbalnaplno.cz se jednalo spíše o nešťastnou náhodu. Fotbalista Jan Mikeš však obdržel červenou kartu na faul zezadu s použitím nepřiměřené síly. Míč byl v době kontaktu mezi hráči ve vzdálenosti asi 150 centimentrů od místa střetu. Utkání bylo na půl hodiny přerušeno, domácí nakonec zvítězili 3:0.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.