ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Rooney nechtěně zlomil malému fanouškovi ruku

Velikost textu:

Manchester - Útočník Manchesteru United Wayne Rooney nechtěně zlomil při předzápasovém rozcvičení ruku devítiletému fanouškovi. Při střelbě minul kanonýr brankovou konstrukci a zasáhl malého fanouška v první řadě. Jamie Thomas ve snaze ochránit se před míčem natáhl ruce. Rána mu ale zlomila zápěstí. 

Wayne Rooney
Wayne Rooney

Rooney se o incidentu dozvěděl až po zveřejnění v regionálním tisku Shropshire Star. Slavný fotbalista se okamžitě omluvil. "Mám pro něj připravený omluvný dopis a podepsaný dres, který mu co nejdříve pošlu domů. Přeji mu brzké uzdravení," napsal Rooney na Twitteru.

Thomas ze samotného nedělního zápasu s Wolverhamtonem, který Manchester pokořil pěti góly, moc neviděl, protože byl v péči lékařů v zázemí stadionu. Později ho otec odvezl do nemocnice.

"Nejdřív jsem si myslel, že to bude jenom modřina. Jamie si ale kvůli bolesti zápas vůbec neužil. V nemocnici nám řekli, že je to čistá fraktura, která si vyžádá na několik týdnů sádru," popsal otec malého fandy Andy Thomas. Na útočníka Manchesteru ale prý nahněvaný nebyl.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.