ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Slováci mají v záloze Lavičku s Chovancem, stojí ale dál o Vrbu

Velikost textu:

Bratislava - Vedení slovenské fotbalové reprezentace se nevzdalo naděje, že k týmu získá českého kouče Pavla Vrbu, i když jeho plzeňský zaměstnavatel v pondělí takovou možnost rezolutně odmítl. Západočeši si přejí, aby Vrba ve Viktorii dodržel platnou smlouvu do června 2013, ale šéf slovenského svazu Ján Kováčik je připraven vést s českou protistranou další jednání.

Pavel Vrba
Pavel Vrba

Slováci prý mají připravené i náhradní varianty. Podle spekulací je dalším kandidátem jiný český kouč Vítězslav Lavička, který na jaře po třech letech skončí v Sydney FC. Mluví se také o Jozefu Chovancovi, který naposledy působil jako generální sportovní manažer v pražské Spartě. Podle serveru cas.sk by místo odvolaného Vladimíra Weisse mohli zaujmout také jeho bývalý asistent a dočasný hlavní kouč Michal Hipp či Stanislav Griga, současný trenér Senice a bývalý lodivod Liberce, Žižkova a pražské Sparty.

"Nikomu jsme nic za zády nedělali. Zeptali jsme se Vrby, jestli by měl zájem, což byla logická priorita. Kdyby řekl ne, nemělo by smysl vstoupit do jednání s jeho zaměstnavatelem," prohlásil Kováčik. S Vrbou i s vedením plzeňského klubu chce mluvit v dohledné době navzdory současnému zamítavému postoji Viktorie. "Čas nás netlačí tak, abychom museli přijmout definitivní rozhodnutí do tří dnů či týdne," uvedl Kováčik.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.