ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Aršavin opouští Arsenal, bude hostovat v Zenitu Petrohrad

Velikost textu:
aktualizováno 24. 2. 2012 22:06

Londýn - Ruský fotbalista Andrej Aršavin odchází z Arsenalu na hostování do konce sezony do Zenitu Petrohrad. Návrat do svého bývalého klubu oznámil třicetiletý fotbalista na svých internetových stránkách.

Andrej Aršavin
Andrej Aršavin

Ruský fotbalista přestoupil do Arsenalu před třemi roky za přibližně 15 milionů liber, v Londýně se ale po vydařeném úvodu přestal prosazovat a stal se náhradníkem. V úterý ho trenér Arséne Wenger nechal dokonce odehrát zápas rezervního týmu, ve kterém Rus dvakrát skóroval při vítězství 5:0 nad Norwichem City.

Ještě odpoledne Wenger přestup nepotvrdil, kluby ale stačily sladit své představy ještě v rámci ruského přestupního období, které se uzavírá dnes. "Přesunuji se do Zenitu na hostování, detaily se dozvíte, až zítra vstanete," napsal Aršavin na svůj web.

Aršavina se v minulých dnech snažil k návratu přesvědčit generální ředitel Zenitu Maxim Mitrofanov. V dresu ruského mistra bude mít lepší příležitost připravit se na letní mistrovství Evropy, na kterém se Rusko utká i s českou reprezentací.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.