ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Zachraňme Baníček!!! Ostravský klub spouští kampaň pro fanoušky

Velikost textu:

Ostrava - Fotbalový Baník Ostrava spouští projekt, v jehož rámci mohou k ekonomické stabilitě klubu přispět i fanoušci. Klub zahájil prodej nových reklamních předmětů s motivy kampaně Zachraňme Baníček!!! a otevírá účet pro dobrovolné dárce, kteří mají zájem podpořit setrvání klubu na stadionu na Bazalech.

Noví majitelé Baníku představili logo ve tvaru srdce
Noví majitelé Baníku představili logo ve tvaru srdce

"Zřídili jsme transparentní bankovní účet a jméno každého dárce i se zaslanou částkou, bude-li o to dárce stát, se objeví na stránkách kampaně www.zachranmebanicek.cz, které se připravují ke spuštění," řekl předseda představenstva klubu Petr Šafarčík. Podle něj mohou fanoušci přispívat na účet 19812004/5500.

Do prodeje dnes jdou také nové propagační předměty s motivy záchrany klubu, který po předešlém vedení tíží dluh přibližně 100 milionů korun. Nový majitel si dal tříleté stabilizační období na restrukturalizaci finančních závazků.

Klub vyzval fanoušky i k tomu, aby se na záchraně klubu i týmu v první lize podíleli svými nápady. "Všechny podněty budeme průběžně zpracovávat a autora toho nejhodnotnějšího odměníme doživotní permanentkou na Baník," dodal Šafarčík.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.