Ostrava - Jihlava

Juventus otočil utkání s Catanií a vrátil se do čela

Turín - Fotbalisté Juventusu otočili ve 24. kole italské ligy zápas s Catanií a v soutěži zůstávají jediným neporaženým týmem. Po vítězství 3:1 se vrátili do čela tabulky o dva body před AC Milán.

Ilustrační foto
zdroj: ČT sport

"Stará dáma" ve středu v dohrávce s Parmou zaznamenala druhou bezbrankovou remízu za sebou, proti Catanii pak dnes doma brzy prohrávala brankou Pabla Barrientose. Svěřence Antonia Conteho však vrátil do zápasu v 22. minutě Andrea Pirlo zakroucenou střelou z přímého kopu.

V druhé půli zlomilo odpor sicilského týmu vyloučení Marka Motty po druhé žluté kartě a následně i branky Giorgia Chielliniho a Fabia Quagliarelly. Před Juventus se může v neděli vrátit do čela soutěže AC Milán, protože ho teprve čeká duel 24. kola na hřišti Ceseny. Juventusu však stále zůstává jeden odložený zápas k dobru.