ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Přibyl zemřel údajně na srdeční selhání

Velikost textu:
aktualizováno 12. 2. 2012 18:42

Praha – Místopředseda představenstva fotbalové Sparty Praha a dlouholetý sportovní komentátor České televize Lukáš Přibyl zemřel pravděpodobně na srdeční selhání, které bylo způsobeno skrytou vadou srdce. Uvedl to server iDnes.cz, který se odvolal na zdroj blízký rodině.

Lukáš Přibyl v době působení v Bohemians 1905
Lukáš Přibyl v době působení v Bohemians 1905

Přibyl zemřel ve čtvrtek odpoledne ve věku 33 let. Zaměstnanci pražského klubu ho našli mrtvého v jedné z kanceláří v sídle Sparty na Letné.

Nařízená soudní pitva vyloučila cizí zavinění. Podle iDnes.cz bylo rovněž vyloučeno, že k úmrtí mohl vést úraz hlavy, který si Přibyl o několik dnů dříve způsobil na horách. Přibyl si po návratu z hor stěžoval na bolest hlavy, k lékaři ale nešel.

Sparta sehraje plánovaná utkání

Sparta přes smutek v pondělí na Letné odehraje generálku s Banskou Bystricí a v sobotu i první jarní ligový duel se Slováckem. Součástí zápasů bude uctění Přibylovy památky.

Přibyl se loni na konci podzimní části vrátil do Sparty, kde měl být pravou rukou majitele Daniela Křetínského. Na Letné už dříve působil jako tiskový mluvčí, několik let také pracoval ve sportovní redakci České televize, jako ředitel v konkurenčních Bohemians 1905 a vloni také v hráčské agentuře Sport Invest.

Zdroj: ČT sport, ČTK, iDNES

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.