ČTsport

ČTsport
neděle 18. listopadu 2018 Romana

Terry údajně ve finále Ligy mistrů plivl na Téveze

Velikost textu:

Nyon (Švýcarsko) - Tři dny po velkém moskevském finále Ligy mistrů stále budí vrchol klubové sezóny emoce. Smutným hrdinou zápasu se stal kapitán Chelsea John Terry, který při rozhodující penaltě podklouzl, navíc pro něj může mít středeční zápas v Moskvě ještě nepříjemnou dohru - plivl prý na protihráče Carlose Téveze.

Kapitán londýnské Chelsea John Terry po neúspěšné penaltě ve finále Ligy mistrů proti týmu Manchester United
Kapitán londýnské Chelsea John Terry po neúspěšné penaltě ve finále Ligy mistrů proti týmu Manchester United
Otevřít galerii
 • Kapitán londýnské Chelsea John Terry po neúspěšné penaltě ve finále Ligy mistrů proti týmu Manchester United autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Kapitán Chelsea John Terry autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Obránce Chelsea údajně v prodloužení při hromadné potyčce, která vyvrcholila vyloučením jeho spoluhráče Didiera Drogby, plivl na útočníka Manchesteru United Carlose Téveze. Anglický fotbalista popřel, že by se zachoval nevhodně.

Podle stanice Sky Sports by se mělo incidentem zabývat vedení UEFA. Mluvčí unie prohlásil, že se čeká na vyjádření delegáta zápasu. Zápis o utkání od slovenského rozhodčího Ľuboše Micheľa už má UEFA k dispozici. "Ale co v něm je, nemohu říct," uvedl mluvčí.

Terry mohl v penaltovém rozstřelu rozhodnout o výhře Chelsea, ale podklouzl a trefil tyč. Z vítězství se nakonec radoval Manchester.

Liga mistrů: Manchester United - Chelsea
Liga mistrů: Manchester United - Chelsea

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.