ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Kolem Rajtorala krouží Rusové

Velikost textu:

Praha – Nadbíhání plzeňským hráčům zdaleka nekončí. Po Petru Jiráčkovi a Václavu Pilařovi je v posledních dnech největší zájem o Františka Rajtorala. Pětadvacetiletý obránce by se mohl stěhovat do Ruska, píše dnešní deník Sport. Další odchody z týmu však vedení západočeského týmu odmítá.

Obránce Viktorie Plzeň František Rajtoral
Obránce Viktorie Plzeň František Rajtoral

"Ano, nabídka z Ruska skutečně existuje, budeme o ní ještě jednat," potvrdil Petr Halaburda ze společnosti Sport Invest, která plzeňského pravého beka zastupuje.

"Točí se kolem něj dlouhodobě několik zahraničních klubů, ale nikdo s námi konkrétně nejednal," upřesnil ředitel Plzně Adolf Šádek. O odchodu dalšího klíčového hráče nechce slyšet. "Myslím, že odchodem Jiráčka pohyb v kádru směrem ven skončil," zdůraznil Šádek, který doufá, že se Plzni v zimě podaří udržet i Pilaře.

Přitom se však spekuluje o dalším hráči, o kterého je podle Sportu zájem – útočníka Marka Bakoše. "Nevím o žádné nabídce. Nemám vám co tajit, ale bohužel se mi nikdo opravdu neozval," popřel zájem slovenský kanonýr, který na podzim nasázel už šestnáct branek. Náhradou za něj by se pak mohl stát příbramský střelec Tomáš Wágner, o kterého Plzeň hodně stojí, píše deník Sport.

O příchodu Wágnera by mělo vedení Plzně jednat v Příbrami zítra. "Plzeň má ze všech klubů o Tomáše skutečně největší zájem, ale rozhodně jednání ještě není tak daleko, že bychom měli něco podepisovat," vysvětlil ředitel Příbrami Petr Větrovský.

Zdroj: deník Sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.