ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

O lístky na ME se bude losovat, hlásit se dá do února

Velikost textu:

Praha - V pondělí 12. prosince v 9:00 bude spuštěn portál na prodej vstupenek na fotbalové mistrovství Evropy. Pro Českou republiku bude na každý zápas k dispozici zhruba 3 700 vstupenek, o které se bude losovat. Zaregistrovat se do slosování lze až do konce února.

Stadion ve Vratislavi
Stadion ve Vratislavi

Ve Varšavě byl na schůzce všech účastníků šampionátu definitivně oznámen způsob prodeje vstupenek. FAČR dostala na každý zápas k dispozici pro své potřeby 3 000 vstupenek, zbytek ze šestnáctiprocentní kvóty pro ČR (zhruba 3 700 vstupenek) bude prodávat přímo UEFA na svých webových stránkách.

"Objednávky vstupenek na EURO přes portál UEFA není třeba uspěchat, žádosti se přijímají od pondělí 12. prosince do 29. února. Až v březnu se bude losovat a všechny žádosti budou mít stejnou šanci," uvedla v prohlášení FAČR. Objednávat vstupenky je možno jak na základní skupinu, tak i na následné vyřazovací boje až do finále. "Jiná možnost jak získat vstupenky na utkání českého týmu ve vyřazovací fázi už později nebude," varovala FAČR.

Pokud bude zájemců více než vstupenek, uskuteční se v březnu losování, které bude v režii UEFA. V případě, že zájemce získá nárok na vstupenky, musí je ve stanoveném termínu zaplatit. Po zaplacení mu budou vstupenky i vouchery doručeny asi dva týdny před začátkem turnaje na nahlášenou adresu.

Na zápasy ve skupině dostane úspěšný uchazeč vstupenky přímo, na vyřazovací utkání dostane vouchery, které v případě postupu vymění za vstupenky. Pokud český tým nepostoupí, ztrácí majitel voucheru nárok se utkání zúčastnit a peníze za voucher mu budou vráceny.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.