ČTsport

ČTsport
pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Ujfaluši ani Jarošík reprezentaci v baráži nepomohou

Velikost textu:

Praha – Tomáš Ujfaluši ani Jiří Jarošík fotbalovou reprezentaci v baráži s Černou Horou neposílí. Trenér Michal Bílek o nich uvažoval jako o náhradě za vykartované hráče Tomáše Hübschmana a Roman Hubníka. Oba bývalí reprezentanti však o návratu neuvažují, píše deník Sport.

Tomáš Ujfaluši
Tomáš Ujfaluši

"Mluvili jsme o tom, kdo by připadal v úvahu. Jméno Jarošík zaznělo několikrát. Vím ale, že se k tomu sám postavil docela negativně. A padala i jména jako Rozehnal, Grygera a určitě také Ujfaluši," připustil asistent trenéra národního týmu František Komňacký.

Obránce Sparty Jarošík svůj dlouhodobě odmítavý postoj k návratu do reprezentace nezměnil. Podobně na tom byl i Tomáš Ujfaluši, momentálně hrající za Galatasaray Istanbul. Ten si sice nechal pár dní na rozmyšlenou, ale nakonec ústy svého agenta Dalibora Laciny potvrdil svůj negativní postoj.

Hlavičkující Jiří Jarošík
Hlavičkující Jiří Jarošík

Manažer národního týmu Vladimír Šmicer se k možným navrátilcům nechtěl vyjadřovat. "Pro baráž počítáme s hráči, kteří jsou k dispozici. U těch, kteří nejsou, respektujeme jejich rozhodnutí," sdělil lakonicky.

Rýsují se tak dvě možné varianty. Na místo Hubníka by mohl naskočit Jan Rajnoch, nebo se na pozici stopera stáhne Michal Kadlec z levé strany, což si vyzkoušel v úspěšném utkání proti Ukrajině, ve kterém český výběr vyhrál 4:0.

Zdroj: ČT sport, deník Sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.