ČTsport

ČTsport
středa 14. listopadu 2018 Sáva

Suchý by mohl jít hostovat do Glasgow Rangers

Velikost textu:

Moskva - Český fotbalový obránce Marek Suchý by ještě v tomto přestupním termínu mohl opustit Spartak Moskva. Ruský celek uvažuje o tom, že ho uvolní na roční hostování do Glasgow Rangers. Suchý potvrdil zájem obou stran, nyní se jedná. "O zájmu Rangers vím a zájem je z obou stran. Mělo by se jednat o hostování. Zatím je to ale na začátku, takže bych to nechtěl více komentovat," uvedl Suchý.

Fotbal
Fotbal

Třiadvacetiletý odchovanec Slavie zamířil do Spartaku v listopadu 2009 nejprve na hostování, které se pak změnilo v přestup. Postupně si vydobyl stálé místo v základní sestavě, ale od začátku podzimní části sezony ruské ligy je většinou jen mezi náhradníky.

Trenér Valerij Karpin má totiž po příchodu odchovance Barcelony Rodriho a Argentince Rojy na dva stoperské posty hned pětičlennou konkurenci. Suchého chce proto poslat na hostování.

O jeho služby se přihlásil skotský mistr Glasgow Rangers. Otázkou je, zda je zájem z jeho strany ještě aktuální, když ve čtvrtek získal ze St. Etienne amerického zkušeného obránce Carlose Bocanegru.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.