ČTsport

ČTsport
úterý 21. srpna 2018 Johana

Mutu vyrazil na večírek a za reprezentaci si už nezahraje

Velikost textu:

Bukurešť - Kontroverzní útočník Adrian Mutu byl spolu s obráncem Gabrielem Tamasem doživotně vyřazen z rumunské reprezentace. Trenér Victor Piturca oba fotbalisty potrestal za to, že během srazu národního týmu vyrazili popíjet do města. "Je to škoda, ale pravidla jsou přísná. Oba byli doživotně vyřazeni z reprezentace," uvedl Piturca.

Mutu a Pirlo bojují o míč
Mutu a Pirlo bojují o míč
Otevřít galerii
 • Mutu a Pirlo bojují o míč autor: Matt Dunham, zdroj: AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbal autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/24/2379/237871.jpg?1299595393

Mutu s Tamasem vyrazili na večírek v pondělí, dva dny před přípravným zápasem v San Marinu. Utkání, ve kterém útočník Ceseny ani obránce West Bromwiche nenastoupili, vyhrálo Rumunsko 1:0.

Dvaatřicetiletý Mutu nikdy neměl k potížím daleko. V roce 2004 měl pozitivní test na kokain, za což dostal sedmiměsíční trest a byl propuštěn z Chelsea. Londýnskému klubu musí také zaplatit odškodné 17 milionů eur (asi 410 milionů korun).

V říjnu mu navíc vypršel devítiměsíční trest za užití zakázaného stimulantu sibutraminu. Ve stejné době se také v jednom podniku ve Florencii napadl a zranil barmana.

Letos v lednu se zase dostal do problémů ve Fiorentině, když odešel bez vysvětlení z tréninku. Vedení klubu ztratilo trpělivost a poslalo Mutua do Ceseny.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.