ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Fotbalisté Soči končí ve druhé lize, Papadopulos míří do první

Velikost textu:

Soči (Rusko) – Fotbalisté Žemčužiny Soči, za které hráli i český brankář Marek Čech a útočník Michal Papadopulos, nedokončí z ekonomických důvodů druhou ruskou ligu. Papadopulose to paradoxně vynese o soutěž výš, podle Viktora Koláře ze společnosti Sport Invest by měl v nejbližších dnech podepsat čtyřletou smlouvu s prvoligovým Rostovem.

Michal Papadopulos
Michal Papadopulos
Otevřít galerii
 • Michal Papadopulos autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Marek Čech autor: ČTK, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/4/383/38231.jpg?1219920647

Společnost, která oba české fotbalisty zastupuje, nyní shání nové angažmá i Čechovi. "Zatím je to všechno ještě hodně čerstvé, ale při jeho kvalitách a jeho jménu v Rusku se nebojím, že by o něj nebyl zájem," řekl Kolář.

Hráče Žemčužiny dnes o odstoupení ze soutěže informoval prezident klubu Dmitrij Jakušev. Fotbalistům slíbil splacení dluhů, pokračovat však budou pouze mládežnické týmy.

Soči, pořadatelskému městu zimních olympijských her v roce 2014, patřilo po polovině sezony v dvacetičlenné tabulce druhé ligy deváté místo. Oba někdejší čeští reprezentanti přišli do týmu letos – pětatřicetiletý Čech z moskevského Lokomotivu, šestadvacetiletý Papadopulos z nizozemského Heerenveenu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.