ČTsport

ČTsport
pondělí 24. září 2018 Jaromír

Sparta vyrukuje s Řepkou, kapitánem je Matějovský

Velikost textu:

Praha – S Tomášem Řepkou v základní sestavě a novým kapitánem Markem Matějovským vyrukují sparťanští fotbalisté ve čtvrtečním utkání třetího předkola Evropské ligy proti FK Sarajevo. Den před zápasem to oznámil hlavní trenér letenského klubu Jozef Chovanec. Pro nasazení Řepky na úkor jednoho ze dvou konkurentů na stoperský post prý rozhodla aktuální forma a také zkušenost z těžkých zápasů.

Tomáš Řepka
Tomáš Řepka
Otevřít galerii
 • Tomáš Řepka zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1950/194955.jpg?1316273156
 • Marek Matějovský zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Během letní přípravy se dlouho diskutovalo o tom, zda Řepka neopustí Letnou, či zda nebude jen vysedávat mezi náhradníky. Den před vstupem do soutěžních zápasů se však zdá, že minimálně v počátku podzimu bude řídit letenskou obranu znovu zkušený internacionál. "O jeho nasazení rozhodla zkušenost i aktuální výkonnost, ale tak bylo u nás vždy," prohlásil Chovanec.

Současně oznámil, že Řepka už nebude nastupovat s kapitánskou páskou. "Po dohodě s představenstvem jsem rozhodl, že kapitánem bude Matějovský. Už v minulosti dokazoval, že je osobností," vysvětlil Chovanec. Současně doplnil, že jeho asistenty budou Jaromír Blažek a Erich Brabec.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.