ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Beckham se trefil přímo z rohového kopu

Velikost textu:

Harrison (USA) - Anglický fotbalista David Beckham v zápase zámořské MLS znovu předvedl svou výtečnou kopací techniku. Utkání Los Angeles Galaxy proti Chicago Fire rozhodl střelou přímo z rohového kopu a stanovil konečné skóre na 2:1. Beckham si dokonce pamatuje, kdy se mu podobný kousek naposledy podařil. Bylo to v roce 1995, kdy hostoval z Manchesteru United v Prestonu. "Nejsem si jistý, že by předtím byl ještě nějaký další (takový gól), možná v žáčcích," řekl.

Štastný David Beckham
Štastný David Beckham
Otevřít galerii
 • Štastný David Beckham zdroj: YouTube https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • David Beckham autor: ANGEL MARTINEZ, zdroj: ČTK-AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/1/9/897.jpg?1199804320

Bývalé opoře Manchesteru United a Realu Madrid pomohlo při jeho ráně z 66. minuty i štěstí, protože přízemní míč prošel mezi nohama několika hráčů, včetně brankáře Fire Seana Johnsona.Standardní situace zahrávané bývalým kapitánem anglické reprezentace jsou tradičně silnou zbraní Galaxy. První branka střetnutí proti Chicagu padla poté, co Beckham posadil míč z přímého kopu na hlavu americké hvězdy Landona Donovana.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.