ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

V osmifinále Ondrášovka Cupu může dojít na reprízu Superpoháru

Velikost textu:

Praha - Už v osmifinále nového ročníku Ondrášovka Cupu se může opakovat souboj mezi mistrem ligy Plzní a obhájcem pohárového triumfu Mladou Boleslaví. Právě tyto dva týmy se 22. července utkají o Superpohár. Dnes zveřejněný los poháru je však k sobě přisoudil už pro osmifinále, pokud oba celky projdou předchozími dvěma koly. Vítěz tohoto duelu pak ve čtvrtfinále může narazit na Spartu. Letošní vítěz Ondrášovka Cupu Mladá Boleslav se ve 2. kole utká s lepším ze souboje mezi Náchodem a Chrudimí. Ve 3. kole už může narazit na bývalý prvoligový celek Zbrojovku Brno, ta však musí nejprve zdolat Spartu Brno.

Fotbal
 • Fotbal autor: ČT24, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbal autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/24/2379/237871.jpg?1299595393

Ligový mistr Plzeň začne pohár soubojem s Karlovými Vary či lepším z dvojice Nejdek, Žatec. Spartu čekají Domažlice, které ale musejí nejprve přejít přes Spartak Chrást či Koloveč. Pro případné osmifinále má Sparta v pavouku pražské derby s Bohemians 1905. Další pražské derby by mohl obstarat čtvrtfinálový souboj Žižkova s Duklou či finále Sparty a Slavie.

První duel ligových týmů může nastat ve 3. kole, kdy na sebe teoreticky narazí Liberec a Hradec Králové. Naopak Teplice mohou jako jediné vyzvat ligového protivníka až od čtvrtfinále. 

Ondrášovka Cup odstartuje předkolem 24. července. Finále je na programu 16. května příštího roku. Místo konání bude dopředu pevně stanoveno bez ohledu na to, jaké týmy do finále postoupí.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.