ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Sigma shání posily do útoku, přijít by mohl Varadi či Heinz

Velikost textu:

Olomouc - Po odchodu svého nejlepšího střelce Pavla Šultese do Polonie Varšava je fotbalová Olomouc na lovu ofenzivních posil. Jednou z nich by se podle informací z kuloárů mohl stát plzeňský útočník Adam Varadi, další zase někdejší reprezentant Marek Heinz, který končí ve Ferencvárosi Budapešť. Klub však zatím žádná jména nekomentoval.

Adam Varadi z ostravského Baníku
Adam Varadi z ostravského Baníku
Otevřít galerii
 • Adam Varadi z ostravského Baníku zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Radost olomouckých fotbalistů autor: Stanislav Peška, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Kouč Zdeněk Psotka po skončení uplynulé sezony naznačil, že do týmu hodlá získat hlavně zkušenější ofenzivní fotbalisty. Jedním z nich by se měl stát šestadvacetiletý Varadi, který v posledních dvou sezonách hostoval z Plzně v Ostravě. Mistrovský klub si útočníka nyní stáhl zpět, ale ve Viktorii nezůstane a jeho odchod na Hanou je prý na spadnutí. 

 Druhým jménem, které přichází v úvahu, je olomoucký odchovanec a bývalý reprezentant Marek Heinz. Třiatřicetiletý útočník nebo ofenzivní záložník skončil svoje působení ve Ferencvárosi a nechal se slyšet, že se vrací zpátky do Olomouce.

Sigma zatím o jménech mlčí. "Něco by mohlo být dotaženého už v nejbližších dnech, snad to všechno stihneme do pondělí," řekl trenér a sportovní ředitel Zdeněk Psotka. V pondělí jeho tým zahajuje letní přípravu.

Marek Heinz
Marek Heinz
Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.