ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Sudí Hrubeš k výkonu v Jablonci: Bez komentáře

Velikost textu:

Praha - Jablonecký záložník Jan Vošahlík rozhodl v sobotním zápase dvěma trefami o výhře 2:1 nad Spartou. Gólů si podle svých slov cení hlavně vzhledem ke jménu soupeře, Severočeši se díky nim navíc přiblížili pohárovému umístění v tabulce. Jak ale Vošahlík dodává, před druhou brankou v 66. minutě nefauloval. Sparťané si myslí něco jiného. "Díval jsem se na video před druhým gólem, kde je jasně vidět, že Pamič byl u míče dříve a byl faulován," okomentoval letenský kouč Jozef Chovanec rozhodující okamžik utkání.

Utkání FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha
Utkání FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha
Otevřít galerii
 • Utkání FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbal autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/24/2379/237871.jpg?1299595393

Vošahlík ale po zápase zářil, dohady o druhém gólu mu radost nezkazily. "Byl to můj nejlepší zápas v kariéře, jsem moc šťastný. Zvlášť když jsme porazili Spartu a znovu posílili svoje naděje na třetí místo," řekl. Po zápasu musel ze všech stran poslouchat, že druhý gól neměl platit, protože před ním fauloval, Vošahlík to ale odmítal. "Podle mého to faul rozhodně nebyl. Hned jsem se podíval na rozhodčího a ten ukazoval, že to byl gól, tak jsem o tom ani nepochyboval," vysvětlil.

K výkonu rozhodčího Romana Hrubeše, kterému sparťanská lavička v závěru hromadně spílala, se Chovanec nechtěl vyjadřovat. Nelíbilo se mu ani posuzování faulů na karty. "Byly někdy necitlivé, jako bývalý hráč poznám, když někdo fauluje s úmyslem," řekl trenér Sparty.

Ani Hrubeš se po utkání ke svému výkonu nechtěl vyjádřit. "Nezlobte se. Pokud nějaké vyjádření chcete, požádejte komisi rozhodčích," řekl serveru iDnes.cz. "Zápas byl v televizi, takže o mém výkonu si může každý udělat úsudek sám," dodal.

Ani předseda komise rozhodčích Luděk Macela nechtěl Hrubešův výkon komentovat. Pouze řekl, že svůj názor má, ale nechce ovlivňovat své kolegy. Komise se bude utkáním zabývat na svém zasedání už v úterý.

Luděk Macela
Luděk Macela
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.