ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Fanoušek šel na Mourinha s nožem

Velikost textu:
aktualizováno 5. 3. 2011 15:38

Madrid - Trenéra Realu Madrid Josého Mourinha se pokusil minulý pátek na letišti napadnout nožem ozbrojený muž. Rozhlasová stanice Cadena Ser uvedla, že útoku zabránil jeden z členů ochranky a při zákroku utrpěl čtyřcentimetrovou ránu. K incidentu došlo ve chvíli, kdy portugalský trenér po příletu do La Coruni rozdával fanouškům podpisy.

José Mourinho
José Mourinho
Otevřít galerii
 • José Mourinho zdroj: AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Ilustrační foto autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Před pár dny mi řekli, že jednoho bodyguarda někdo něčím ostrým bodl do zad. Víc toho nevím, pro mě je to uzavřená kapitola," reagoval Mourinho na to, že vedení jeho klubu před nedělním zápasem se Santanderem zpřísnilo bezpečnostní opatření kolem týmu. Trenér prý nic neviděl, ani necítil. "Přiletěl jsem do La Coruni, odjel do hotelu, odehrál zápas a vrátil se do Madridu. Z mého pohledu nejde o žádnou aféru," dodal bývalý kouč Chelsea a Interu Milán.

"Jako vždycky jsme měli klasickou ochranu, ne však kvůli obavám z napadení, ale před nadšenými fanoušky. Opravdu víc nevím a ani nechci. Nezajímá mě to," prohlásil Mourinho, jehož tým v La Coruni před týdnem uhrál jen bezbrankovou remízu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.