ČTsport

ČTsport
středa 24. října 2018 Nina

Jarolím vedl Slovan proti Slavii. Ta mu stále dluží

Velikost textu:

Praha - Bratislavský Slovan si o víkendu zahrál na pražském Edenu proti Slavii přátelský zápas. Duel měl pikantní nádech - hosty totiž vedl kouč, který ještě koncem září loňského roku vedl domácí. Řeč je o Karlu Jarolímovi, kterému Slavia i po necelém půl roce stále dluží peníze.

Karel Jarolím
Karel Jarolím
Otevřít galerii
 • Karel Jarolím autor: Petr Sznapka, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/16/1536/153556.jpg?1269886947
 • Karel Jarolím autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/10/958/95759.jpg?1246275522

Jarolím však z Prahy odjížděl s prázdnou. Jeho mužstvo podlehlo v přípravě domácím 0:2. K dobré náladě českému trenérovi nepřispěl ani fakt, že mu jeho bývalý klub z pražských Vršovic stále nesplatil finanční vyrovnání.

"Bohužel, Slavia mi domluvené peníze pořád ještě dluží. Budu muset co nejdřív sehnat kompetentní lidi a připomenout se jim," řekl Jarolím serveru iDnes.cz. "Zavolám jak generálnímu řediteli panu Platilovi, tak slávistickému šéfovi Rosenovi," vypočítával kouč s tím, že kolik dluh přesně dělá, neřekne. "To je jen naše věc," dodal.

Jarolím zároveň doufá, že Slavia svízelnou finanční situaci zvládne. "Věřím, že se pilně pracuje na tom, aby se dostala i z těchto problémů." Hlavně si ale přeje, aby nemusel dát klub k arbitráži. "Já bych řekl, že tak daleko to nedojde," řekl trenér Slovanu, jenž z pátého místa slovenské ligy pokukuje po pohárových příčkách.

Zdroj: ČT24

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.