Baroš už zase střílí góly

Istanbul - Český fotbalový reprezentant Milan Baroš po zranění znovu září. Poprvé po dvouměsíční nucené pauze dnes naskočil do ligového utkání s Eskisehirsporem a hned gólem završil vítězství Galatasaraye Istanbul 4:2. Byl to jeho první zásah od poloviny října. Baroš kvůli zranění stehenního svalu odehrál v turecké lize za posledních tři a půl měsíce pouze 28 minut. Po delší době nastoupil až ve čtvrtek v pohárovém utkání jako střídající hráč.

Milan Baroš
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

I dnes začal mezi náhradníky, odkud sledoval, jak si jeho tým vypracoval náskok 3:0. Hosté sice během dvou minut snížili na rozdíl jediné branky, jejich snahu o vyrovnání však utnul právě Baroš.

Český kanonýr do hry naskočil v 63. minutě a devět minut před koncem po přihrávce Kazima Kazima utkání rozhodl svým sedmým gólem v sezoně. Přitom kvůli zdravotním problémům dosud nastoupil pouze k devíti ligovým duelům.