ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Jeslínek přestupuje na Ukrajinu

Velikost textu:

Praha - Sparťanský fotbalový útočník Jiří Jeslínek odchází na svoje první zahraniční angažmá. Třiadvacetiletý fotbalista přestoupil do ukrajinského klubu Krivbas Krivoj Roh, ve kterém podepsal kontrakt na tři roky. Mužstvo je na 13. místě nejvyšší soutěže s čtyřbodovým náskokem na sestupové příčky. O odchodu informovali sparťanský mluvčí Jakub Otava a hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest.

Jiří Jeslínek
Jiří Jeslínek
Otevřít galerii
 • Jiří Jeslínek zdroj: www.sparta.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • AC Sparta Praha autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1911/191048.jpg?1283337515

K přestupu se schylovalo už v závěru ledna poté, co se Jeslínek velmi dobře uvedl na testech v novém působišti. Sparta si ale vzala čas na rozmyšlenou, ale po příchodu Andreje Keriče a Tomáše Pekharta už dostal Jeslínek zelenou. "Jirka podepsal v novém klubu tříletou smlouvu," potvrdil Zíka přestup svého klienta.

Syn bývalého prvoligového fotbalisty začal s fotbalem v Dukle Praha, ovšem většinu své kariéry strávil na Letné, odkud chodil na častá hostování. Působil v Českých Budějovicích, Mostu, Kladně a také v Bohemians Praha. Na kontě má 67 ligových startů a čtrnáct branek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.