ČTsport

ČTsport
pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Brankáři ztrpkla gólová oslava, odnesli ho na nosítkách

Velikost textu:

Sao Paulo – Nesmírnou radost ve vteřině vystřídaly slzy smutku. Brazilský fotbalový brankář Saulo Araújo Fontes se zranil při oslavě vstřeleného gólu a nejméně půl roku se do branky nevrátí. Jednadvacetiletý gólman Recife si přetrhl zkřížené vazy v koleni a musí na operaci. Tým navíc už v té chvíli využil všechna střídání a Saula musel v brance na poslední minuty zastoupit útočník.

Brankář Saulo Araújo Fontes si při oslavě gólu poranil vazy v koleně
Brankář Saulo Araújo Fontes si při oslavě gólu poranil vazy v koleně
Otevřít galerii
 • Brankář Saulo Araújo Fontes si při oslavě gólu poranil vazy v koleně zdroj: youtube.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbal zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Saulo zaplatil za radost po gólu, kterým v nastavení pondělního zápasu ligy státu Pernambucano s Vitórií rozhodl o vítězství 2:1. Po přesné trefě běžel za branku slavit s fanoušky, ale otočil si koleno a musel být odnesen na nosítkách. Ironií osudu je, že Saulo do zápasu nastoupil jen kvůli zranění jedničky Magraa. "Včera jsem byl tak šťastný a dneska jsem zase hrozně smutný. Ale dostanu se z toho," prohlásil brankář.

Saulo není jediným fotbalistou, který se v poslední době kuriózně zranil. Záložníka Rafaela z týmu Esporte Club Bahia při pokusu o hlavičku kopli dva protihráči do hlavy, za což rozhodčí nařídil penaltu. Záložník ji proměnil, a když se běžel radovat s diváky, přeskočil reklamní panel a zřítil se ze schodů, kterých si v euforii nevšimnul.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.