ČTsport

ČTsport
čtvrtek 21. června 2018 Alois

Exslávista Černý jde do Ankaragücü

Velikost textu:
aktualizováno 6. 1. 2011 16:27

Praha - Fotbalový záložník Jaroslav Černý po ukončení angažmá ve Slavii odchází do Turecka. Jednatřicetiletý fotbalista se na rok a půl upsal Ankaragücü, kam odešel po vypršení kontraktu v pražském klubu jako volný hráč. Černý tak definitivně ukončil dohady o své budoucnosti. Už dnes absolvoval v Turecku trénink.

Jaroslav Černý
Jaroslav Černý
Otevřít galerii
 • Jaroslav Černý autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Fotbal autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Nad nabídkou Ankaragücü jsem se rozmýšlel jen chvíli, protože jednání probíhala nejrychleji a nejkonkrétněji," uvedl Černý z Turecka.

Dvojnásobný reprezentant se v třináctém týmu aktuální tabulky turecké Superligy setká s krajanem Janem Rajnochem. "To, že je tu Rajny a také další kluci ze Slovenska, určitě taky hrálo při mém rozhodování roli. Doufám, že se mi tu bude dařit," dodal Černý.  

Odchovanec bruntálského fotbalu Černý hrával také v Hranicích, Třinci, Opavě, Olomouci, Brně a Českých Budějovicích, v sešívaném dresu působil tři roky. Z české ligy na své první zahraniční angažmá odchází s bilancí 205 zápasů a 25 branek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.