ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Messi je jen o trochu lepší než já, tvrdí Balotelli

Velikost textu:
aktualizováno 22. 12. 2010 11:44

Londýn - Kontroverzní útočník Manchesteru City Mario Balotelli opět ukázal, že sebevědomí mu rozhodně nechybí. Dvacetiletý italský reprezentant prohlásil, že na světě je pouze jeden o trochu lepší fotbalista než on - Lionel Messi z Barcelony. Balotelli se do sebechvály pustil poté, co dostal ocenění Zlatý chlapec pro nejlepšího fotbalistu do 21 let za rok 2010. "Mám velkou radost, že jsem vyhrál. Ale kdo jiný by měl ocenění získat než já? Před dvěma lety jsem byl šestý, loni čtvrtý a teď na mě přišla řada," prohlásil.

Mario Balotelli
Mario Balotelli
Otevřít galerii
 • Mario Balotelli zdroj: Wikipedia https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Lionel Messi autor: AP Photo, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/16/1556/155509.jpg?1270582730

"Teď chci získat Zlatý míč. Po zisku Zlatého chlapce jsem na dobré cestě. Navíc existuje jen jeden hráč, který je o trochu lepší než já - Lionel Messi. Všichni ostatní mi koukají na záda," uvedl Balotelli.

Bývalý hráč Interu Milán se také otřel o záložníka Arsenalu Jacka Wilshera, který v anketě obsadil druhé místo. "Jak se jmenuje? Wil...? Ne, neznám ho. Ale až budu příště hrát s Arsenalem, podívám se na něj. A možná mu ukážu cenu, aby věděl, kdo je Zlatý chlapec," uvedl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.