ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Fotbalovou Slavii opouští také útočník Besta

Velikost textu:

Praha - Po dvojici tuniských záložníků Tijanim Belaidovi a Hocinu Raguedovi už fotbalová Slavia nepočítá ani s Alešem Bestou. Sedmadvacetiletý útočník má podle klubového webu svolení, aby si našel nové angažmá. Besta zamířil do Slavie v lednu 2009 a odehrál za ni osm ligových utkání, v kterých ani jednou neskóroval. Loni v srpnu odešel na hostování do polského druholigového Górniku Zabrze a po návratu do Edenu zápolil se zraněním. Třikrát se podrobil operaci chodidla. Během podzimu se Besta zapojil do přípravy B-týmu, ale do potřebné formy se nedostal.

Útočník Aleš Besta
Útočník Aleš Besta
Otevřít galerii
 • Útočník Aleš Besta autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Zklamaní hráči Slavie autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/22/2117/211638.jpg?1290345175

Besta se však proti výroku Slavie ohradil. "Verzi Slavie odmítám, v žádném případě jsem se nepodrobil třem operacím, ale pouze jedné. Minimálně od začátku října tohoto roku jsem stoprocentně zdráv a naplno trénuji," uvedl dnes Besta. "Rovněž mi je záhadou, jak Slavia přišla na to, že jsem se nedostal do formy, když mě za tu dobu nasadili do jediného přípravného zápasu B mužstva na pouhých 22 minut," řekl Besta, který se naposledy v ligové sestavě Slavie objevil loni v květnu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.