ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Palermo nehrálo s opravdovým zaujetím, tvrdí italský tisk

Velikost textu:

Řím - Fotbalisté Palerma vypadli po domácí remíze 2:2 s pražskou Spartou z Evropské ligy i proto, že k této soutěži nikdy nepřistupovali s opravdovým zaujetím. Napsal to italský deník Gazzetta dello Sport. Malý zájem podle listu potvrzuje i slabá návštěva na čtvrtečním utkání. Sparta pod vedením "starého lišáka Chovance" působila dobře, hráči prokázali individuální kvality.

Palermo muselo zápas dohrávat v devíti hráčích
Palermo muselo zápas dohrávat v devíti hráčích
Otevřít galerii
 • Palermo muselo zápas dohrávat v devíti hráčích autor: Alessandro Fucarini, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Jozef Chovanec autor: Kateřina Šulová, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/19/1897/189657.jpg?1323074890

"Mužstvo nastoupilo s taktikou zaměřenou na remízu," napsala Gazzetta dello Sport. Deník zaznamenal i přítomnost obránce Tomáše Řepky, "starého lva z Fiorentiny z dob (trenéra) Trappatoniho".

Podle Il Messaggera postoupil tým, který si to zasloužil víc. Regionální list La Sicilia napsal, že dobrá vůle šestému celku italské ligy nestačila a uspěli Češi, i když ne bez obtíží.

Sicilský list oceňuje výkon Sparty v druhé půli. Hosté v ní hráli se zápalem, odhodláním a přesvědčením, že si přivezou domů postup. "Sparta byla připravena k jakékoli oběti, aby uhrála alespoň remízu," doplnil autor.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.