ČTsport

ČTsport
úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Příbramské fotbalisty povede Nádvorník z druholigové Vlašimi

Velikost textu:
aktualizováno 4. 10. 2010 14:05

Příbram - Novým trenérem fotbalistů Příbrami bude Roman Nádvorník, který nahradí odvolaného Martina Hřídela. Vedení klubu se dohodlo na uvolnění sedmatřicetiletého kouče z Vlašimi, která po deseti kolech vede bez porážky druhou ligu. Šéf příbramského celku Jaroslav Starka řekl, že Nádvorník se přesune do nového působiště po sobotním zápase Vlašimi s druhým týmem tabulky Duklou Praha.

1.FK Příbram
1.FK Příbram
Otevřít galerii
 • 1.FK Příbram autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1911/191042.jpg?1283337339
 • FK Příbram - SK Sigma Olomouc zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Trenér Nádvorník by měl mužstvo převzít za týden. Jsme s Vlašimí dohodnutí, že nám ho uvolní po sobotním druholigovém zápase s Duklou Praha," řekl šéf příbramského klubu Jaroslav Starka. "Jednání byla složitá a pokud to dopadne, musím Vlašimi poděkovat," uvedl Starka, který věří, že Nádvorník bude pro Příbram dobrou volbou. "Vede s Vlašimí druhou ligu, hrají docela pohledný fotbal a dávají dost gólů. Jeho názory na fotbal se mi líbí, docela mě to oslovilo. Těším se na spolupráci," dodal Starka.

Příbramští v úterý kvůli neuspokojivým výsledkům a slabé produktivitě týmu odvolali Hřídela a den poté začal Starka intenzivně jednat s vlašimským vedením o uvolnění Nádvorníka. Mužstvo mezitím převzali asistenti František Kopač a Jiří Ryba, pod jejichž vedením Středočeši v sobotu po třech porážkách zdolali České Budějovice 2:0 a posunuli se na desáté místo.

Nádvorníka čeká první angažmá v nejvyšší soutěži v pozici hlavního trenéra. Dříve působil jako asistent v Mladé Boleslavi, Plzni, Pardubicích a Hradci Králové, ve Vlašimi byl od roku 2008.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.