ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Ujfaluši prodloužil angažmá v Atléticu do června 2014

Velikost textu:

Madrid – Fotbalový klub Atlético Madrid si pojistil služby českého fotbalisty Tomáše Ujfalušiho až do 30. června 2014. Obránci a bývalému reprezentantu ČR přitom měla původní smlouva vypršet v létě příštího roku. Své zahraničí působení načal Ujfaluši už před deseti lety, kdy přestoupil z Olomouce do Hamburku, odtud se po čtyřech letech stěhoval do Itálie. Pokud smlouvu ve Španělsku dodrží, bude jeho nynější angažmá nejdelší.

Hráči Atlética se radují z gólu
Hráči Atlética se radují z gólu
Otevřít galerii
 • Hráči Atlética se radují z gólu autor: Alberto Saiz, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Tomáš Ujfaluši autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/18/1705/170406.jpg?1275658033

"Obě strany se na nové smlouvě domluvily dnes, pro Tomáše je kontrakt neobyčejně lukrativní," uvedl Lacina. Dvaatřicetiletý bek přišel do španělského klubu před dvěma lety z Fiorentiny a okamžitě se stal hráčem základního kádru týmu, s nímž se letos v květnu radoval z vítězství v Evropské lize.

Do Španělska odcházel Ujfaluši ještě jako český reprezentant, ale po neúspěchu v kvalifikaci mistrovství světa se reprezentace vzdal a nevrátil se ani po nedávných výzvách současného vedení národního týmu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.