ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Fanoušci Bohemians 1905 přeruší bojkot Synot Tip Areny

Velikost textu:

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 by se v nedělním utkání s Baníkem Ostrava měli poprvé v sezoně dočkat plné podpory svých fanoušků. Ti se totiž rozhodli přerušit dosavadní bojkot Synot Tip Areny, kam se Bohemians museli přesunout z nevyhovujícího Ďolíčku. Fanoušci však berou návštěvu zápasu jako součást svého boje za návrat do Ďolíčku. Utkání se hraje v neděli 26. září od 17:00.

Fanoušci Bohemians
Fanoušci Bohemians
Otevřít galerii
 • Fanoušci Bohemians autor: Michal Kamaryt, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/19/1805/180461.jpg?1279298252
 • Synot Tip Aréna autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Zatímco Ďolíček byl vždy vyprodán, po přesunu domácích zápasů do Edenu, chodilo na zápasy Bohemians v průměru jen 3 500 diváků. Proti Ostravě by však měla být návštěva podstatně větší, jelikož dorazí i fanoušci, kteří dosud Synot Tip Arenu bojkotovali.

"Ultras oficiálně přeruší bojkot pro tento zápas jako vyjádření podpory návratu klubu do Ďolíčku," prohlásil jeden z vůdců vlajkonošů známý pod přezdívkou Fantomas.

Na přerušení bojkotu zareagovalo i vedení klubu, které se rozhodlo pro zápas s Ostravou upravit vstupné. "I my chceme jít fanouškům naproti. Na zápas s pražskými 'S' a s Baníkem Ostrava jsme před sezonou ohlašovali zvýšené vstupné, nyní naopak vstupné snížíme. Na dlouhé tribuny bude stát 200 korun, na tribuny za brankami sto. Kdo navíc předloží vstupenku ze zápasu s Baníkem, dostane na koupi permanentní vstupenky 20 procent slevu," uvedl tiskový mluvčí Bohemians 1905 Jaroslav Köstl.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.