ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Piták v Hradci hostovat nemůže, vrací se do Jablonce

Velikost textu:

Jablonec – Fotbalový záložník Karel Piták v Hradci Králové hrát nebude. Registrační oddělení Českomoravského fotbalového svazu dnes zamítlo žádost o jeho roční hostování z Jablonce, protože podle nových pravidel hráč nemůže v jednom přestupním období dvakrát změnit klub. Jablonec se o návratu svého hráče dozvěděl až dnes. "Byli jsme informováni, že hostování není možné, a tak se Piták vrátil do naší přípravy," uvedl sportovní ředitel severočeského klubu Petr Flodrman. Jablonec získal Pitáka v polovině července ze Salcburku.

Karel Piták
Karel Piták

Zkušený fotbalista zamířil do svého mateřského klubu ve středu, kdy s Hradcem poprvé trénoval a těšil se, že bude pomáhat k záchraně. Na to může nyní nejméně na půl roku zapomenout, první možnost k hostování bude mít až od 1. ledna příštího roku.   

Jablonec dnes naopak dva hráče uvolnil: Obránce Josef Hamouz byl po návratu z hostování v Rakousku na rozdíl od Pitáka bez smlouvy, a tak mohl přestoupit do Brna. Útočník Milan Vukovič jde na půl roku hostovat do druholigového Kladna.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.