ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Chovancovi už nic nebrání. LFA ho na post šéfa komise rozhodčích schválila

Velikost textu:

Ligová fotbalová asociace schválila Jozefa Chovance coby kandidáta na předsedu komise rozhodčích pro profesionální soutěže. A to jednomyslně. Bývalý fotbalový reprezentant a trenér by měl být jmenován do funkce na čtvrtečním zasedání výkonného výboru Fotbalové asociace ČR.

Jozef Chovanec
Jozef Chovanec

"Na návrh předsedy FAČR podpořil Ligový výbor LFA jednomyslně kandidáta FAČR Jozefa Chovance na předsedu nové Komise rozhodčích FAČR," potvrdila LFA po zasedání, na kterém jim Chovance jako kandidáta prezentoval předseda FAČR Martin Malík.

Nová komise rozhodčích bude nyní předmětem čtvrtečního jednání výkonného výboru FAČR. Lze očekávat, že schválení bude jen formalitou.

Osmapadesátiletý Chovanec patří mezi československé fotbalové legendy. Získal osm ligových titulů se Spartou a dva nizozemské tituly s PSV Eindhoven. Odehrál i 52 zápasů za československou reprezentaci. Jako trenér přidal na lavičce Sparty další dva tituly, národní tým vedl v letech 1998 až 2001 a startoval s ním na mistrovství Evropy 2000. Trénoval také Příbram, Ružomberok, Slovan Bratislava či Krasnodar.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.