ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš
20. KOLO PRVNÍ LIGY

Sparta se představí poprvé pod Hapalem v Karviné, Teplice se postaví Zlínu

Velikost textu:

První zápas v roli trenéra Sparty bude mít na starosti nový kouč Letenských Pavel Hapal. Jeho tým se chce konečně odrazit k lepším výsledkům a umístěním v tabulce na půdě Karviné. První vítězství na půdě soupeřů a úvodní tři body jako kouč Zlína zase bude chtít v Teplicích vybojovat trenér Vlastimil Petržela. Přímý přenos utkání Teplice - Zlín sledujte na ČT sport od 18:35.

Pavel Hapal
Pavel Hapal

Trenér Hapal v úterý nahradil na lavičce Sparty odvolaného italského kouče Andreu Stramaccioniho a v premiéře nebere nic jiného než vítězství v Karviné. Letenští, kteří ztrácejí na druhou Slavii pět bodů, přitom poslední tři venkovní ligové zápasy nevyhráli.

"Je potřeba začít s novou motivací, kterou může přinést výhra v Karviné. Věřím, že trefíme správnou sestavu. Věcí se nedá moc změnit, ale hráči možná zapřemýšlí, protože odvolání trenéra je i jejich prohra. Zatím v trénincích dobře reagují a já věřím, že to zvládneme," uvedl Hapal.

Důležitý zápas čeká v Jablonci Ostravu, která z posledního místa tabulky ztrácí na záchranu pět bodů. Předposlední Slovácko přivítá Bohemians 1905, Teplice hostí Zlín a dvanácté Brno narazí na čtrnáctou Mladou Boleslav, která šest kol po sobě prohrála a v posledních čtyřech neskórovala.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.