ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan
1. liga

Karvinou se pokusí nastartovat dosavadní asistent Mucha

Velikost textu:

Po středečním odvolání jihlavského trenéra Ivana Kopeckého se podobným směrem ubral také další sestupem ohrožený tým. Karvinou povede Josef Mucha, který v podzimní části sezony figuroval v roli asistenta Jozefa Webera a následně i Lubomíra Vlka. Prvoligový klub o tom informoval na svém webu.

Josef Mucha (vlevo) po boku Jozefa Webera na tréninku Karviné
Josef Mucha (vlevo) po boku Jozefa Webera na tréninku Karviné

V Karviné působí Mucha od června 2014. "Po jednáních s několika potenciálními trenéry se vedení klubu rozhodlo, že s platností od 29. prosince bude hlavním koučem Josef Mucha," uvedl sportovní ředitel Vlk, který mužstvo převzal po listopadovém odvolání Webera.

Padesátiletý Mucha má před sebou první ligovou štaci na pozici hlavního trenéra. V minulosti působil jako lodivod druholigového HFK Olomouc. Nového asistenta Slezané zatím neoznámili. Zimní příprava začne karvinským fotbalistům ve středu 3. ledna.

Vlk nahradil Webera v posledních třech podzimních ligových kolech a povedlo se mu získat šest bodů. Karviná proto přezimuje na třináctém místě tabulky se 14 body, od sestupového pásma ji dělí tříbodová mezera.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.