ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka
OHLASY 10. KOLA PRVNÍ LIGY

Uhrin: Kdybych věděl, že to v Boleslavi nemá cenu, tak odstoupím

Velikost textu:

Mladá Boleslav se stále nezvedla z výsledkového marasmu a pozice Dušana Uhrina v klubu je čím dál méně neotřesitelná. Sám kouč a generální sportovní manažer ale věří, že týmu má stále co dát. Jinak by prý sám skončil.

Dušan Uhrin
Dušan Uhrin

"Vím, jaká je situace, a záleží na vedení klubu, jak se k tomu postaví. Já cítím, že mám týmu co dát a dělám maximum. Kdybych věděl, že to nemá cenu, tak bych sám odstoupil," prohlásil Uhrin po domácí remíze 2:2 s Teplicemi.

Mladá Boleslav v utkání 10. ligového kola přišla o výhru až v závěrečné minutě, když dvakrát neudržela vedení. "Jsem zklamaný z toho, že jsme dnes nevyhráli. Utkání jsme kontrolovali, drželi míč. A věděli jsme, že Teplice budou hrozit ze standardek. Cvičili jsme to více než normálně, a stejně z toho dvakrát inkasujeme," kroutil hlavou Uhrin.

Ten dělal vše pro to, aby tým výhru uhájil, a poslal do hry vysoké hráče Takácse s Magerou, aby při standardkách pomohli. "Nasadil jsem v závěru vyšší hráče, tak jsem se domníval, že zvládnou standardky. Jenže ne. Opakujeme stále stejné chyby. Udělali jsme zbytečný roh a dostali jsme se tak sami pod tlak," hodnotil čerstvě padesátiletý trenér.

Místo dárku v podobě vítězství ke středečním narozeninám ale přišla další ztráta. Boleslav je tak s osmi body z 10 zápasů na 13. místě tabulky. V posledních sezonách se přitom vždy pohybovala mezi nejlepší pěticí.

"Máme málo bodů, situace je vážná, hráči o tom vědí, nevím, jestli je svazuje nervozita, ale snažíme se je nedostávat pod tlak. Musíme se z toho vyhrabat. Když nejsou body, tak je těžké řešit herní progres, za týden nikoho nezajímá, jak jste hráli, ale kolik máte bodů," dodal Uhrin.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.