ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan
1. liga

Fotbal Extra: Příbrami chce v záchraně pomoct nový trenér, Liberci navrátilec Bosančič

Velikost textu:

Po zimní přestávce se na obrazovky ČT sport vrací pořad Fotbal extra, který se tradičně věnuje nadcházejícímu kolu nejvyšší české fotbalové soutěže. Představí hráče, trenéry a další fotbalové osobnosti v netradičních rolích. A poodhalí jejich nejenom fotbalový svět. Chybět nebude ani kompletní předzápasový servis televizních duelů Plzeň – Příbram a Liberec - Zlín. První díl Fotbal Extra v roce 2017 uvidíte na ČT sport ve čtvrtek 16. února od 22:00.

přehrát video
Příbramský Tobiáš: Cesta za záchranou vede jen přes poctivou práci

První letošní díl zamíří do příbramského kina, kde se natáčelo s novým trenérem Příbrami Kamilem Tobiášem. Ten v zimě přebral tým po Petru Radovi a má za úkol příbramské fotbalisty zachránit. Kamilovi je 38 let, za sebou má zkušenosti z mládežnických kategorií, ale hlavně je nástupce svého slavnějšího otce Pavla.

Druhá část pořadu bude věnována Liberci. Slovan může očekávat také perné jaro. I proto, že rozprodal své nejlepší hráče a v tabulce je skoro na padáka. Ovšem přišli noví hráči i fotbalisté, kteří kdysi v klubu působili. Jedním z nich je světoběžník Miloš Bosančič, který za poslední čtyři roky absolvoval tři exotická angažmá.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.