ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Folprecht jde z Liberce do Ázerbájdžánu, bude hostovat v Neftči

Velikost textu:

Baku - Fotbalisty Liberce opustí záložník Zdeněk Folprecht. Pětadvacetiletý hráč míří ze Slovanu na půlroční hostování do ázerbájdžánského celku Neftči Baku. V Ázerbájdžánu ho čeká boj o záchranu, Neftči je totiž na předposledním sedmém místě osmičlenné tabulky.

Zdeněk Folprecht
Zdeněk Folprecht

"Zdeněk dostal velmi lukrativní nabídku na hostování, která je výhodná i pro Slovan. Navíc se to sešlo i s naším záměrem, kdy chceme do středu hřiště přivést trochu typově jiné hráče," řekl sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar.

"Potřebujeme tým okysličit, takže nebyl důvod odchodu Folprechta na půlroční hostování bránit. Ještě ale musí absolvovat zdravotní testy, aby byla celá záležitost administrativně dotažena," doplnil Nezmar.

Folprecht přišel do Liberce vloni v létě a se Slovanem si v minulé i této sezoně zahrál základní skupinu Evropské ligy. V domácí soutěži odehrál na podzim za Severočechy 14 utkání a dal jednu branku.

Liberec si naopak stáhl z hostování ve Zlatých Moravcích slovenského středopolaře Michala Obročníka, který hraje v záloze na podobné pozici jako Folprecht.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.