ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Holoubek: Dočkala čeká za vyloučení pokuta i důrazný pohovor

Velikost textu:

Liberec – Po závěrečném hvizdu v duelu Slovanu Liberec se Spartou, jenž skončil bezbrankovou remízou, měli všichni aktéři jasno – klíčovým okamžikem zápasu bylo vyloučení letenského záložníka Bořka Dočkala, jenž mimo hru udeřil do obličeje Radima Breiteho. Zatímco Dočkal se k incidentu nevyjádřil, kouč Sparty Holoubek vzkázal, že středopolaře čeká pokuta a důrazný pohovor.

Holoubek slibuje Dočkalovi pokuty i důraznou domluvu
Holoubek slibuje Dočkalovi pokuty i důraznou domluvu

"Dostal jsem loktem do hlavy, nevím, co bych k tomu víc řekl. Prostě zničehonic přiběhl, dal mi loket, a tím to haslo," řekl Breite. Letenský kouč Holoubek incident na druhém konci hřiště neviděl. "Viděl jsem, že Bořek dostává červenou kartu a odchází ze hřiště. Říkal, že tam bylo nějaké postrčení, nebo nějaké přetočení do protihráče. Asi červená karta jasná," uvedl Holoubek.

"Je to komplikace jak pro něj, protože to budu řešit, tak pro tým, protože nás oslabil. Budu to řešit asi pokutou a nějakým důrazným pohovorem," doplnil sparťanský trenér.

Je možné, že z Dočkalovy strany šlo o odplatu. "Já to neviděl, ale viděl jsem, jak je Bořek 30 minut podrážděný na Radima. Bylo to asi jen vyústění. Asi neunesl tu hru, kterou na něj Radim hrál. Prostě se po něm ohnal. Určitě pro Spartu ztráta, my jsme to bohužel nevyužili," litoval kapitán Slovanu Lukáš Pokorný.

"Jen jsem viděl, jak od rozhodčího dostává červenou kartu. Myslím, že to bylo zbytečné a docela to ovlivnilo zápas. Kdyby to byla jen žlutá, alespoň by se hrálo jedenáct na jedenáct a bylo by to zajímavější utkání. My jsme se zatáhli a Liberec celou druhou půlku dobýval," přidal sparťanský stoper Ondřej Mazuch.

Sudí Pavel Franěk podle něj mohl vzápětí udělit červenou kartu i domácímu Janu Sýkorovi za ostrý zákrok zezadu na Lukáše Marečka. "Bylo to po odehrání balonu, zezadu přišel skluz. Mohl dát červenou, nedal, jedeme dál," dodal Mazuch.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.