ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja
Fotbal Extra

Martin Hašek: Z premiérového gólu proti Plzni vědu nedělám

Velikost textu:
aktualizováno 25. 8. 2016 19:46

Praha - Martin Hašek mladší vykročil s novou sezonou do první ligy a stejně jako brázdil jeho otec trávníky nejvyšší soutěže v dresu pražské Sparty, teď vidí i jeho syn, že přišla zas jeho chvíle. "Tátovi jsem to přál, ale už to má za sebou. Jsem rád, že jsem tady teď já," usmívá se.

Martin Hašek
Martin Hašek

Pod svým otcem, který trénuje druholigovou Vlašim, ještě v minulé sezoně hrál. "Oslovoval jsem ho, trenére, a říkal jsem i dobrý den a na shledanou, aby to znělo jako od ostatních," směje se devatenáctiletý Martin Hašek, který si nadmíru chválí atmosféru i lidi v Bohemians 1905. "Je to pro mě vstupenka do první ligy," podotýká.

Martinu Haškovi vyšel jeho prvoligový debut náramně, v zelenobílém dresu s číslem 21 dokázal proměnit hned svou první střelu na branku v nejvyšší soutěži a ještě ke všemu skóroval proti mistrovské Viktorii Plzeň.

"Radost to byla obrovská. Přeci jen jsem v druhé lize snad za poslední rok nedal gól, takže to možná pro některé lidi bylo i trochu překvapení. Věřil jsem si, že bych gól mohl dát," usmívá se Martin Hašek při vzpomínce na premiéru z prvoligového trávníku.

přehrát video
Martin Hašek: Z gólu proti Plzni mám radost, ale vědu z toho nedělám

Gratulace se mu scházely v SMS zprávách, od blízkých lidí i v telefonátech. "Bylo to příjemné, to ano, ale na druhou stranu z toho nedělám žádnou vědu, je to jeden gól," krčí skromně rameny spokojený debutant v dresu klokanů.


Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.