ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan
SYNOT LIGA

Škoda jedná o odchodu do Číny, rozhodne se zřejmě do pondělí

Velikost textu:

Praha - Slavia může přijít o svou největší oporu. Nejlepší týmový střelec a reprezentační útočník Milan Škoda jedná o přestupu do Číny. Rozhodnout o jeho odchodu by se mělo do pondělí

Gólová radost Milana Škody
Gólová radost Milana Škody

"U Milana Škody nevíme, kdy se připojí, protože se jedná o jeho prodeji do Číny. Mělo by to trvat zhruba do pondělí," uvedl trenér Slavie Dušan Uhrin mladší po dnešním vítězství Pražanů na přípravném turnaji v Čelákovicích.

Třicetiletý Škoda měl nakročeno do ciziny už v minulosti, ale nakonec ve Slavii vždy zůstal. Zahraniční angažmá by si mohl vyzkoušet až nyní v Číně, odkud pochází většinový majitel vršovického celku společnost CEFC.

Škoda byl v posledních dvou sezonách hlavní oporou Slavie. V uplynulém ligovém ročníku vstřelil 14 branek, o sezonu dřív se trefil dokonce devatenáctkrát. V Edenu má smlouvu do konce června 2018.

Škoda v dresu české reprezentace startoval na vrcholícím evropském šampionátu ve Francii. Jako jeden z mála hráčů národního týmu zaujal, když jako střídající hráč přispěl gólem k remíze 2:2 s Chorvatskem.

přehrát video
Škoda je na odchodu do Číny, mělo by se rozhodnout v pondělí
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.