ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Slavia již zužuje kádr, nepočítá s Hrubým, Voltrem či Hrubešem

Velikost textu:

Praha - Slavia před odjezdem na soustředění v Nymburce zúžila kádr posílený o řadu nových hráčů. Trenér Dušan Uhrin mladší mezi 28 hráčů nezařadil brankáře Karla Hrubeše, Dame Diopa, Roberta Hrubého a Radka Voltra, kteří míří do jiných klubů. Na hostování již odešel Jozef Bazal, který posílí Jihlavu, s Bohemians Praha 1905 se zase připravuje Michal Švec.

Karel Hrubeš
Karel Hrubeš

Hrubeš přišel o místo s příchodem Jiřího Pavlenky, a tak dostal svolení k cestě do Turecka na soustředění Slovanu Bratislava, kde bude bojovat o angažmá. Pryč míří také mládežnický reprezentant Hrubý, kterému bylo umožněno připravovat se s Baníkem Ostrava. Senegalský útočník Diop trénuje s juniorkou a Slavia mu hledá uplatnění. Na jaře by měl hostovat jinde také momentálně zraněný Voltr.

Záložník Bazal posílil pro jarní boje o záchranu Jihlavu. Odchovanec Slavie odešel na Vysočinu na půlroční hostování, které je součástí přestupu jihlavského útočníka Murise Mešanoviče do Edenu. "Měl by zvýšit konkurenci ve středové řadě. Je rychlý a technicky dobře vybavený," uvedl sportovní manažer Jihlavy Milan Bokša.

Mezi 26 hráči, které vzala Slavia na soustředění, nechybějí všechny zimní posily Pavlenka, Mešanovič, Jan Bořil, Josef Hušbauer a Lukáš Železník. Antonín Barák a Zdeněk Linhart se k týmu připojí po návratu ze soustředění reprezentace do 21 let.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.