ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Dočkal zůstává ve Spartě. Prodloužil až do roku 2020

Velikost textu:

Praha - Záložník Bořek Dočkal prodloužil smlouvu se Spartou. Český reprezentant se letenskému celku upsal do konce sezony 2019/2020. Původní kontrakt měl šestadvacetiletému fotbalistovi skončit příští rok.

Záložník Bořek Dočkal
Záložník Bořek Dočkal

"Prodloužení smlouvy je pro mě - při mém věku a formě - velmi důležité, proto jsem rád, že se to povedlo. Byla tu spousta věcí, které mě přesvědčily, že má smysl tady zůstat. Navíc i délka smlouvy je dobrým signálem toho, že naše spolupráce funguje," uvedl Dočkal.

"Bořka vnímáme jako jeden z pilířů mužstva, na kterých chceme stavět i do budoucna," uvedl člen představenstva Jakub Otava na adresu bývalého hráče Slavia a Liberce, který přišel na Letnou před dvěma lety z Rosenborgu za údajných 15 milionů korun.

"Dokonce si přijdu, že jsem tu o dost déle než dva roky," prohlásil Dočkal, který během působení na Letné odehrál 58 ligových zápasů, nastřílel 15 branek a v předminulé sezoně pomohl týmu k zisku double. "Jasně, přispělo k tomu to, že jsem se vrátil domů ze zahraničí, a tak se mi aklimatizace zdá snazší, ale i tak se v klubu cítím vážně dobře," dodal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.